JFK21 - Videoer

Her nogle grundlæggende emner

Ønskes hjælp til at afgive en vælgererklæring så kontakt gerne Kristian Larsen, bestyrelsen,
mob: +45 55219923, email: kristian.larsen@jfk21.dk eller se vores Vejledning

Yttrandefriheten och klimatfrågan paneldebatt med Lars Bern, P-O Eriksson och Mads Palsvig

WFA Conference Copenhagen 2021 - Mads Palsvig’s presentation on a Better Economic System

Robert F Kennedy Junior attends JFK21 political party inauguration via zoom.

Freedom Speech (ENG) from rally in Copenhagen.

World Freedom Alliance outside the BIS, Bank of International Settlements.
Mads Palsvig - formand for JFK21 og kasserer World Freedom Alliance

Systemkritiker eller konspirationsteoretiker?
I dag bliver folk, der stiller spørgsmål ved myndighedernes og systemets beslutninger og handlinger og deres motiver herfor, mobbet og groft diskrimineret.
Ytringsfrihed er fundamentet i ethvert demokrati.
Mads Palsvig - formand for JFK21

Vi bliver præsenteret for forskellige corona tal, smittetal, kontakttal, døde med, døde af, hvad er op og ned på de informationer vi modtager?
Mads Palsvig - formand for JFK21

JFK21 - Bestyrelse

VelstandsPartiet - Jorden Frihed Kundskab

Mads Palsvig
Mads Palsvig
Formand - mads@jfk21.dk

Cand jur,
HD Finansiering,
CFA og tidligere investmentbanker fra London og Hong Kong med speciale i handel med statsobligationer.

Jimmi Roger Pedersen
Jimmi Roger Pedersen
Næstformand - jimmi@jfk21.dk

Musiker, komponist og underviser.
Studeret på Rytmisk Musikkonservatorium.
Nomineret bedste solo instrumentalist ved The 2009 JPF Music Awards in Nashville, TN USA.

Lene Bang
Lene Bang
Bestyrelsesmedlem - lene@jfk21.dk

Tegnelærer og tidligere korrespondent med kærlighed til kunst og sprog.
Mor til to og bedstemor til tre. Frihedsspreder.

Ole Skjold
Ole Skjold
Bestyrelsesmedlem - ole@jfk21.dk

Arbejdet i bor-branchen på det globale marked i 45 år.
De sidste 30 år med eget produktionsselskab.

Kristian Larsen
Kristian Larsen
Bestyrelsesmedlem - kristian@jfk21.dk

Værktøjsmager, teknisk assistent, bogfører, IT og grafik.
Leder af Juragruppen og Fundraisinggruppen.
Teknisk rådgiver for www.ØKOvand.dk

Meick Løvendal
Meick Løvendal
Suppleant - meick@jfk21.dk

Uddannet sælger og studeret på Socialpædagogisk Seminarium i Virum, nu ansat som Social Vicevært.
Jeg elsker frihed og arbejder for at mennesker, dyr og natur har størst mulige frihedsbeskyttelse.

Claus Berggreen
Claus Berggreen
Suppleant - claus@jfk21.dk

Tekst!

JFK21 - Kontorer

Hoved- og regionalkontorer

JFK21 Hovedkontor - København
Hovedkontor - København

Havnegade 39
1058 København K
E-mail: info@jfk21.dk
/ nyemedlemmer@jfk21.dk
Tlf.: +45 5252 7801

JFK21 Regionalkontor - Aarhus
Regionalkontor - Aarhus

Bindingsværket, Nørre Allé 22a Baghuset, 1. sal
8000 Aarhus C
Fredage kl. 17:00-21:00
E-mail: aarhus@jfk21.dk
Tlf.: +45 9180 4106

JFK21 Regionalkontor - Sønderjylland
Regionalkontor - Sønderjylland

Bredevadvej 5
6372 Bylderup-Bov
Onsdage kl. 16:00-20:00
E-mail: sonderjylland@jfk21.dk
Tlf.: +45 2972 2174

JFK21 Regionalkontor - Hadsund
Regionalkontor - Hadsund

Storegade 39
9560 Hadsund
Åben efter aftale
E-mail: hadsund@jfk21.dk
Tlf.: +45 2070 1003

JFK21 - Jorden Frihed Kundskab
Kontakt

Hovedkontor - København
Havnegade 39
1058 København K
E-mail: info@jfk21.dk
/ nyemedlemmer@jfk21.dk
Tlf.: +45 5252 7801

Regionalkontor - Aarhus

Bindingsværket, Nørre Allé 22a Baghuset, 1. sal
8000 Aarhus C
Fredage kl. 17:00-21:00
E-mail: aarhus@jfk21.dk
Tlf.: +45 9180 4106

Regionalkontor - Sønderjylland
Bredevadvej 5
6372 Bylderup-Bov
Onsdage kl. 16:00-20:00
E-mail: sonderjylland@jfk21.dk
Tlf.: +45 2972 2174

Regionalkontor - Hadsund
Storegade 39
9560 Hadsund
Åben efter aftale
E-mail: hadsund@jfk21.dk
Tlf.: +45 2070 1003

Website
Email: site@jfk21.dk